Inloggen

Lid   

ww

Onthoud mij!

Wachtwoord vergeten? Klik hier

Agenda

25/05  Slotdag Jongste Jeugd
25/05  CD Feest
28/05  ALV
02/06  The Dansant heren 3
07/06  7-8-9 juni toernooi A-jeugd in Oss
08/06  8 juni Frietentoernooi HOuten voor E8-tallen
08/06  8 juni Carribean B-eachtoernooi Amersfoort
  Hele agenda
L&G-hockey
L&G-hockey op MHC Soest
  In het voorjaar zullen er weer tien trainingen gegeven worden op de zondagochtenden van 10.00 tot 11.00 uur op veld 1.
 
Deze trainingen zijn  bedoeld voor jeugdige spelers en speelsters die vanwege een geestelijke of lichamelijke beperking niet mee kunnen doen in een regulier hockeyteam.
 
Nieuwe leden in de leeftijd van 8 - 20 jaar zijn hierbij welkom. Van deze leeftijdsgrens kan in overleg met ons worden afgeweken.
Belangstellenden kunnen eerst een paar keer meedoen om te zien of het wat voor ze is.
 
De trainingen worden begeleid door een  aantal spelers en speelsters uit  seniorenteams, aangevuld met een aantal jeugdspelers en speelsters die mee helpen ihk van hun maatschappelijke school stage.
We streven ernaar dat bij bij elke training voldoende begeleiding aanwezig is en dat er niet steeds compleet verschillende of onbekende gezichten voor de spelers op het veld staan.
 
 
 Uitgangspunt bij de trainingen is: Normaal wat normaal kan en speciaal wat speciaal moet.
De spelregels van het zestal-hockey worden bij de trainingen en de onderlinge wedstrijdjes gehanteerd.

Plezier en gezelligheid om samen te sporten staan bij deze vorm van hockey voorop!

Ter verduidelijking:
G hockey is bedoeld voor mensen/jongeren, niet rolstoelafhankelijk, waarbij de verstandelijke beperking van dien aard is, dat zij niet mee kunnen komen met leeftijdsgenootjes/genoten binnen een reguliere hockeyteam.
L( G) Hockey is bedoeld voor mensen/jongeren, niet rolstoelafhankelijk, die zich primair vanwege hun lichamelijke beperkingen niet kunnen meten met leeftijdsgenootjes/genoten binnen een regulier hockeyteam.
 
Er geldt een aangepaste contributieregeling tav de L&G spelers (zie daarvoor op de website onder lidmaatschap)
Kom een keer kijken op zondagochtend om te zien hoe enthousiast er door spelers en trainers wordt getrained en gespeeld.
Aanmelding en informatie via lenghockey@mhcsoest.nl
 
Contactpersonen zijn José Hoekstra en Reina Bavinck
 
Hoofd sponsor
Shirt sponsoren
Business partners